Niepubliczne przedszkole Wilanów

0
65

Wilanowskie przedszkole zapewni dziecku świetny start

Każdy rodzic powinien być świadomy tego, że w swoje dziecko należy mądrze inwestować już od najmłodszych lat. Chodzi nie tylko o dobrą szkołę i studia, ale nawet i o przedszkole, bo od łatwego startu wiele później zależy. Przedszkole nie jest już z kolei tylko miejscem, gdzie rodzice zostawiają bawiące się dzieci pod ich nieobecność, ale maluchy przygotowują się tam do późniejszych zajęć szkolnych — oczywiście w sposób dopasowany do ich wieku, czyli głównie przez bezstresową zabawę.

Bardzo dobrą ofertę ma na przykład niepubliczne przedszkole Wilanów. Jest ono nowocześnie, ale zarazem przytulnie urządzone. Kadra opiekunów to ludzie z powołaniem, którzy mają świetne podejście do dzieci, także tych sprawiających czasem problemy. Na miejscu jest też oczywiście psycholog dziecięcy.

Na uwagę zasługuje też duża ilość zajęć. Podstawy czytania i pisania to tylko jedna sprawa. Do tego dochodzą zajęcia artystyczne, ćwiczenia manualne wyrabiające potrzebną później sprawność w dłoniach, zajęcia muzyczne i rytmiczne. Dzieci organizują również teatrzyki, bawią się w grupach (oczywiście pod okiem opiekunów). By poznawały świat, organizowane są wycieczki i wyjścia w różne ciekawe miejsca. Tak samo, do przedszkola zapraszane są ciekawe osoby, np. przedstawiciele różnych zawodów.